KRAMARIĆ NAKON DEBAKLA I PROMAŠENOG PENALA POSLAO PORUKU SUIGRAČIMA: / Stigle prve reakcije: 'Vamos brateee!'

Vatreni je ove sezone zabio 21 gol u svim natjecanjima.

29.4.2019.
20:24

U 31. kolu Bundeslige Hoffenheim je na domaćem terenu izgubio od Wolfsburga sa 1-4, a hrvatski napadač Andrej Kramarić nije iskoristio penal kojim su domaćini mogli povesti 2-0.

KRAMARIĆ PROMAŠIO PENAL: /

Vatreni tukao u jednu stranu, vratar otišao u drugu, ali umjesto slavlja uslijedilo je razočaranje

Hoffenheim je poveo u 9. minuti iz akcije koju su odigrali Kramarić i Schulz, a mrežu je zatresao Adám Szalai. U 15. minuti domaćini su mogli voditi 2-0, ali Kramarić nije iskoristio penal, prevario je vratara, ali je pogodio vratnicu.

Pred kraj prvog poluvremena, u 41. minuti, Brazilac William je donio izjednačenje Wolfsburgu, a u drugom poluvremenu uslijedio je potop domaćina. Wolfsburg sa dva pogotka Wouta Weghorsta (69, 88) i jednim Maximiliana Arnolda (85) dolazi do uvjerljive 4-1 pobjede.

Liga prvaka sve dalje

Ovim porazom Hofffenheim je sada četiri boda udaljen od Lige prvaka. Do kraja prvenstva nije još puno ostalo, ali Vatreni vjeruju da mogu ostvariti cilj.

Oglasio se branič

"Ajmo dečki, ostale su još tri utakmice, moramo u njih ući s vjerom i borbeno. Idemo pokušati to ostvariti", poručio je,

Na objavu je reagirao njegov suigrač Ermin Bičakčić te mu poručio: 'Vamos brateee'.

Kramarić je ove sezone zabio 21 gol u svim natjecanjima. U Bundesligi je ostvario 16 golova i 4 asistencije, a u Ligi prvaka 5 golova i 1 asistenciju. Josip Brekalo ostao je na klupi za pričuve "vukova".