KRALJU VRATARSKIH KIKSEVA OPET SE SMIJE CIJELI SVIJET: / Kariusu se opet dogodio 'Karius' i to jedan od najgorih

Protiv Slovana je u 14. minuti utakmice sasvim nepotrebno izašao izvan kaznenog prostora

20.9.2019.
11:29
Profimedia, Seskimphoto

Njemački vratar Loris Karius ponovo je u centru pozornosti i cijeli mu se svijet smije nakon novog kiksa. U susretu prvog kola Europa lige, njegov je Bešiktaš doživio težak debakl na gostovanju kod Slovana u Bratislavi (4:2), a jedan od izravnih krivaca bio je nespretni Karius.

Nijemac je do sada napravio toliko sramotnih pogrešaka i nakupio je toliko loših procjena da je postao sinonim za lošeg vratara i već se godinama svi šale na njegov računa, a Karius nimalo ne pomaže jer svako malo iznova napravi neku glupost.

Protiv Slovana je u 14. minuti utakmice sasvim nepotrebno izašao izvan kaznenog prostora kako bi nekako izbacio dugu i visoku loptu. Kako nije mogao loptu dirati rukama jer je bio na 22 metra od gola, loptu koja je bila previsoka pokušao je izbiti glavom iako bi sve vjerojatno bilo u redu jer je bi njegov suigrač vjerojatno bio prvi na lopti. Ali ne, Karius je silovito glavom krenuo na loptu i u samo ju je okrznuo, a još je k tome srušio svog igrača koji je trebao tu loptu pokupiti ili barem obraniti prostor. Karius je, da stvar bude gora, glavom preusmjerio loptu protivniku i olakšao mu posao.

Slovenski napadač Šporar imao je vrlo lak posao, samo je primirio i naciljao te zabio na prazan gol.