KOVAČIĆ SE POHVALIO GOLOM, A JAVILI MU SE FILIP HRGOVIĆ I NEKADAŠNJA ZVIJEZDA BARCELONE: / 'Čestitam, mašino!'

Posljednji pogodak postigao je na ljeto 2017. godine na pripremnoj utakmici Real Madrida i Barcelone u SAD-u

29.11.2019.
17:37

Engleski novinari i komentatori slažu se u ocjeni da je hrvatski veznjak Mateo Kovačić “procvjetao” pod trenerskom palicom Franka Lamparda, a trener Bluesa najavio da će raditi na tome da Kovačić poboljša golgeterski učinak, objavili su britanski mediji.

U 5. kolu skupine H Lige prvaka u srijedu je Chelsea u gostima kod Valencije odigrao 2:2, Kovačić je u 41. minuti lijepim udarcem sa 20 metara pogodio za 1:1. U samoj završnici prvog poluvremena imao je još jednu priliku, ali je njegov udarac zaustavio vratar Valencije.

FRANK LAMPARD NEOČEKIVANO STROG PREMA KOVAČIĆU: /

'Nije bilo šale između nas, drago mi je da mu se otvorilo, ali...'

Mateo se svojim pogotkom pohvalio i na svom Instagram profilu, a čestitali su mu hrvatski boksač Filip Hrgović i nekadašnji prvotimac Barcelone Cesec Fabregas koji mu je napisao: "Čestitam, mašino!'

Posljednji pogodak postigao je na ljeto 2017. godine na pripremnoj utakmici Real Madrida i Barcelone u SAD-u. Čak je 857 dana prošlo od te utakmice i nebitnog gola Barceloni na pripremama do novog pogotka i to u Ligi prvaka protiv Valencije.

Kovačić je bio dobro svjestan te činjenice, priznao je da ga zairkuju u svlačionici zbog tako dugog posta, a dan nakon gola Valenciji napisao je:

“Skoro sam odustao od pokušavanja zabijanja golova, ali sam sada sretan što sam pomogao momčadi da osvoji vrijedan bod”, napisao je Kovačić.