PRVI GOL SEZONE U PL / Kovačić fantastično zabio i potvrdio pobjedu Chelseaja, Perišić ostao na klupi Tottenhama

Mateo Kovačić stigao je do prvog gola sezone u Premier ligi

11.3.2023.
18:07

Chelsea je u 27. kolu Premier lige slavio na gostovanju kod Leicestera 3-1.

ZANIMLJIVO U BUNDESLIGI /

Gvardiol zabio prvi gol sezone u Bundesligi, Beljo 'asistirao' igraču Bayerna za gol

Poveli su golom Chilwella u 11. minuti, da bi Daka izjednačio u 39. U šestoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Havertz je donio novo vodstvo gostima.

Pobjedu Chelseaja potvrdio je prvim golom sezone u Premier ligi Mateo Kovačić koji je udarcem iz prve sa sedam, osam metara sjajno zabio u 78. minuti.

Ivan Perišić ostao je na klupi u domaćoj 3-1 pobjedi Tottenhama protiv Nottingham Foresta. Nakon prvih 45 minuta bilo je 2-0, a oba gola zabio je Kane. Son je u 62. minuti povisio na 3-0, a konačan rezultat postavio je Worrall.

Everton je s 1-0 bio bolji od Brentforda, dok su Leeds i Brighton odigrali 2-2.

Arsenal vodi sa 63 boda, pet više od Manchester Cityja. United je treći s 49 bodova, Tottenham ima 48, Liverpool 42.