KOVAČ SVE BLIŽE SENZACIONALNOM USPJEHU: / Bivši hrvatski izbornik ušao u polufinale Njemačkog kupa

I dok je u njemačkom prvenstvu posljednjih tjedana u padu, bivši izbornik hrvatske reprezentacije Niko Kovač sa svojim Eintrachtom odlično gura u Njemačkom kupu.

28.2.2017.
20:44

Momčad iz Frankfurta prvi je polufinalist DFB Pokala nakon što je na svome terenu pobijedila drugoligaša Arminiju iz Bielefelda s minimalnih 1-0. Jedini pogodak na utakmici zabio je Danny Blum već u šestoj minuti utakmice. Kod domaćina je naš Ante Rebić igrao do 83. minute.

KOVAČ DOŽIVIO TEŽAK UDARAC U RODNOM GRADU: /

Ibišević i Seferović pokvarili dan bivšem hrvatskom izborniku

Nakon odličnog starta u njemačkom prvenstvu Kovačevi su nogometaši u posljednja tri kola doživjeli isto toliko poraza. Pali su na šesto mjesto, ali i dalje suu dobroj poziciji za plasman u Europsku ligu pa čak i Ligu prvaka. Za četvrtoplasiranim Hoffenheimom zaostaju samo tri boda.