POČIVAO U MIRU / Kostarikanci na Maksimiru saznali da im je preminuo pomoćnik reprezentacije

Kostarikanci su saznali da je u amsterdamskoj bolnici preminuo pomoćnik reprezentacije Erick Rodriguez

12.9.2023.
20:52

UAE su u prijateljskoj utakmici pobijedili Kostariku 4-1 u Zagrebu na maksimirskom stadionu.

SVE JE SPREMNO /

Spektakl u petak na Danas.hr-u: Stiže i Šuker, kao i velika zvijezda bivše države

Prvi je gol u 16. minuti zabio Alghassani, a zatim je pogodak postigao Canedo sedam minuta kasnije. Za 3-0 povećao je Salameeen u 38. minuti. Nakon osam minuta drugog poluvremena strijelac za četvrti gol ponovo je bio Alghassani.

Za Kostariku je u 64. minuti počasni gol postigao Cascante.

Za Kostariku je 90 minuta branio Keylor Navas vratar PSG-a i nekadašnji suigrač Luke Modrića.

Nažalost, za vrijeme utakmice stigla je i loša vijest. Naime, Kostarikanci su saznali da je u amsterdamskoj bolnici preminuo pomoćnik reprezentacije Erick Rodriguez.

Njemu je pozlilo na putu prema Zagrebu, zbog čega je ostao u bolnici u Amsterdamu. Danas mu se stanje zakompliciralo, a preminuo je u 15:45 sati, objavio je kostarikanski savez.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.