PLJUŠTE REAKCIJE / Kolo HNL-a obilježile su sporne situacije: Nakon svega se oglasio Hajduk, pazite što su napisali

Prije ovog susreta Hajduk je imao pet pobjeda u nizu, dok je Istra 1961 u Split došla bez ovosezonske pobjede

4.9.2023.
10:53
Zvonimir Barisin/PIXSELL

U sedmom kolu HNL-a zaustavljen je pobjednički niz Hajduka, Istra 1961 je pogotkom u 101. minuti pobijedila splitsku momčad s 1-0 (0-0).

'NEVIĐENI LOPOVLUK' /

HDZ-ovac riga vatru na suđenje: 'HNS, sramite se! Najbolje da ukinete HNL i date naslov Dinamu'

Prije ovog susreta Hajduk je imao pet pobjeda u nizu, dok je Istra 1961 u Split došla bez ovosezonske pobjede. Imala je četiri remija i dva poraza. No, oba su niza ove subote prekinuta. Jedini pogodak postigao je Mateo Lisica u 101. minuti.

Naknadno se pojavila fotografija koja je sugerirala da je ofenzivac Puljana Ante Erceg kod primanja lopte u akciji koja je vodila do gola možda bio u zaleđu.

Dan kasnije na Opus Areni Dinamo je preokretom slavio protiv Osijeka 3-2, a tri boda su osigurali iz dva sporna jedanaesterca.

U ponedjeljak je Hajduk objavio fotografiju Ercega o kojoj se pričalo, a uz nju su napisali:

"[NASTAVI NIZ] Jedno kolo, dvije linije, četiri boda, osam opravdanja…#prgavafamilija"

Sjajne borbe s FNC-a 12 iz pulske Arene ekskluzivno možete pogledati na streaming platformi Voyo.