Momčad Kayserispora, koju vodi hrvatski trener Robert Prosinečki, pobijedila je kao domaćin Trabzon s 1:0 u ogledu 4. kola turskog Kupa.

5.12.2013.
20:30

Treba uzeti u obzir kako se ne radi o uglednom Trabzonsporu, već o drugoligašu 1461 Trabzonu. Trenutno se nalaze na devetom mjestu, no i takvi su zadali dosta muke Prosinečkom i njegovim trupama. Gol odluke zabio je Bobo u 70. minuti.

Bosansko-hercegovački reprezentativac Senijad Ibričić, bivši igrač Zagreba i Hajduka, bio je trostruki strijelac u gostujućoj pobjedi svog Erciyesspora kod Tarsusa 4:2.

Domaćin je poveo s 2:0, a onda je Ibričić zabio tri od četiri gola za preokret svoje momčadi. Dvaput je poentirao iz kaznenog udarca, u 37. i 57. minuti, a jednom iz igre u 72. minuti.