VELIKO SLAVLJE / Klub legendarnog Vatrenog stigao do bitne pobjede u borbi za ostanak: Iz svlačionice je zagrmio poznati folk hit

16.5.2023.
8:56
Denis Kapetanovic/Pixsell

Sloboda iz Tuzle koju s klupe vodi bivši Vatreni Danijel Pranjić u 31. kolu Premijer lige BiH pobijedila je Široki Brijeg 2-1 i stigla do bitne pobjede u borbi za ostanak.

NIJE JEDINI ZAINTERESIRANI /

Dinamo se pojačava u Brazilu? Otkriven jedan zanimljiv detalj vezan uz transfer potencijalnog pojačanja Plavih

Pranjićeva momčad dva kola prije kraja ima 32 boda, jedan više od Tuzla Cityja i Leotara koji drže mjesta koja vode u niži rang.

Poveli je Sloboda golom Vranješa u 53. minuti, da bi Radić izjednačio u 80. Pobjedu im je donio Jusić golom u 93. minuti.

"Moramo biti zadovoljni, mislim da smo bili bolji, na kraju je moglo završiti nesretno po nas. Moram skinuti kapu momcima, vjerovali su do kraja. Bio sam nogometaš, znam koliko je teško ostati pribran. Trebala nam je pobjeda da ostanemo u životu. Sreća prati hrabre i sreća prati pošten rad. Radimo pošteno i mora se negdje vratiti", rekao je Pranjić nakon utakmice.

Nogometaši tuzlanske momčad pobjedu su u svlačionici proslavili uz poznati folk hit Nade Topčagić 'Jutro je'. Video pogledajte ovdje.

U sljedećem kolu Sloboda gostuje kod Borca u Banja Luci, dok im u posljednjem kolu u Tuzlu stiže Željezničar.