KLOPP ĆE POLUDJETI: / Ukleti klub! Ozlijedili se Lovren i Coutinho!

Liverpool je u utorak navečer odigrao prvi dvoboj polufinala Capital One Cupa protiv Stokea (0:1), a tijekom utakmice su ostali bez dva bitna igrača.

5.1.2016.
21:55

Philippe Coutinho i Dejan Lovren su morali izaći iz igre zbog ozlijede 'zadnje lože'. Tako se nastavio peh kluba s Anfielda koji će ovim tempom jedva ostati s dovoljnim brojem zdravih igrača. Sada ih čak 11 izvan stroja. Liverpool trener Jurgen Klopp već je ranije pao u očaj jer mnogi njegovi igrači imaju problema sa zadnjom ložom, a sada su se pehovi nastavili. Čak šest Kloppovih igrača imaju problema sa zadnjom ložom, a u cijelom ostatku Premiershipa ukupno osmorica pauzira zbog tog problema.

Lovren je nastradao prilikom uklizavanja u 34. minuti, a umjesto njega u igru je ušao Milner. Usprkos problemu, gosti su poveli golom Jordana Ibea u 37. minuti, a uzvratni dvoboj igra se 26. siječnja na Anfieldu.