BORBA DO SAMOG KRAJA / Kazahstanci preokretom ostali u igri za Euro: Pogledajte ludnicu u grupi gdje četvrti ima 12 bodova

Kazahstan je preokretom došao do pobjede na gostovanju u Helsinkiju svladavši Finsku s 2-1

17.10.2023.
21:02

Nogometna reprezentacija Kazahstana preokretom je došla do pobjede na gostovanju u Helsinkiju svladavši Finsku s 2-1 u utakmici 8. kola skupine H kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024.

IZBORNIK NA ZADATKU /

Dalić u zanimljivom društvu gledao mlade Vatrene: Proučavao tko je materijal za iduće okupljanje?

Domaća reprezentacija je povela u 28. minuti pogotkom Roberta Taylora. U 77. minuti Baktijor Zajnutdinov precizno je izveo kazneni udarac za 1-1, a isti je igrač postigao pogodak i za konačnih 2-1 u 89. minuti.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

Kazahstanci su došli do pete pobjede i s 15 bodova se probili na treće mjesto iza Slovenije i Danske koje imaju po 16 bodova, ali i utakmicu manje. Finska je nakon četiri pobjede u prvih pet nastupa doživjela treći uzastopni poraz i sa 12 bodova pala na četvrtu poziciju. Peta je Sjeverna Irska sa šest bodova, a na dnu ljestvice je San Marino bez bodova i s gol-razlikom 0-24.

U utorak su na rasporedu preostale dvije utakmice 8. kola u ovoj skupini: Sjeverna Irska je domaćin Sloveniji, a Danska gostuje u San Marinu. Obje utakmice će započeti u 20.45 sati.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.