REAKCIJE NAKON POBJEDE / Karoglan nije došao na press konferenciju, s Livajom se neće žuriti

'Ne treba govoriti o njegovim kvalitetama, uživamo svaki trening. Brekalo je igrač svjetskog kalibra'

11.2.2024.
18:24
Pixsell

Hajduk je slavio protiv Slaven Belupa s visokih 4:0, a nakon utakmice trener Mislav Karoglan nije došao na press konferenciju zbog umora i viroze, zamijenio ga je pomoćnik Dragan Blatnjak.

IMALI JASNU PORUKU /

Igrači Hajduka krenuli u svlačionicu na poluvremenu, a onda ih je pozvala Torcida

Mučenje igre u prvom poluvremenu, s tribina se stekao dojam da je nedostajalo reakcije.

Ne bih se složio, od prve minute smo pokazali dobar gard. Stvarali smo prigode, ali teško je bilo probiti taj niski blok Belupa.

Kalinić je riješio utakmicu, postao match winner svojim prvim pogotkom u dresu Hajduka nakon 357 dana.

Zato je Nikola s nama. Ima ekstra kvalitetu, dobro se pripremao i sve mu se vratilo.

Brekalo je zabio prvi pogodak u Hajduku, ali i HNL-u.

Ne treba govoriti o njegovim kvalitetama, uživamo svaki trening. Brekalo je igrač svjetskog kalibra.

Kako se Livaja oporavlja?

Počeo je lagano trenirati, bolje je u ovom trenutku. Međutim, još ne možemo reći kada će se vratiti. Nadamo se što prije. Procjene su govorile od tri-četiri tjedna, a mi ulazimo u treći tjedan bez Livaje.

Koliko je pobjeda važna, ne samo zbog bodova, već i snažnog dojma raspucanog Hajduka?

Poslije Rijeke smo ostali dužni navijačima, nitko sretniji od nas, jer smo zabili četiri prekrasna pogotka.

Koliko ste zadovoljni igrom Kalika?

Kalik dobro radi u zadnja-dva tri mjeseca. Da se nije dogodio treći žuti protiv Lokomotive, igrao bi i protiv Dinama u startnoj postavi. Kalik je pokazao i sam sebe i da može donijeti punom kvalitete

Što možete poručiti navijačima za rođendan?

"Nadam se da su dobili dobar poklon od nas", zaključio je Blatnjak.