KAPETAN REALA O KONTROVERZNOJ SITUACIJI: / 'Istina, dirao sam loptu rukom, ali...'

Kapetan Real Madrida Sergio Ramos priznao je igranje rukom u 14. minuti susreta.

27.9.2017.
8:04
AFP, GERARD JULIEN

Nakon udarca Borussijina napadača Maximiliana Philippa iskosa s lijeve strane, Realov vratar Keylor Navas je izbio loptu, a ona se odbila ravno na ruku kapetana Sergija Ramosa. Sudac je očito procijenio da Ramos nije namjerno igrao rukom i da se ne radi o jedanaestercu, ali činjenica je da su ruke Realova stopera bile u zraku.

JE LI MOGUĆE DA OVO NIJE JEDANAESTERAC? Pogledajte kako je sudac progledao kroz prste Real Madridu

Borussijini su nogometaši prosvjedovali i tražili kazneni udarac, ali pomoći nije bilo, a da priča za njih bude i gora, samo četiri minute kasnije su primili gol. Ta situacija ostala je ružna mrlja inače sjajne sinoćnje utakmice Reala i Borussije Dortmund (3-1 za kraljeve).

Ramos je nakon susreta i sam novinarima priznao kako je dirao rukom loptu. Ali...

"Sve se odigralo vrlo brzo, osjetio sam da me je lopta dodirnula, ali je bilo nehotično. Ne mislim da je bilo za penal", istaknuo je Ramos čije riječi prenosi britanski Goal.com.

Kapetan kraljeva dodao je:

"Razgovarali smo o tome, ali opet ponavljam, penala nije bilo", još jednom je izjavio Ramos.