fenerbahce - galatasaray / Kao u najboljim danima: Van Persie s dva pogotka presudio najveći turski derbi

21.11.2016.
8:09

Nogometaši Fenerbahčea pobijedili su Galatasaray 2-0 u najvećem turskom derbiju, a junak utakmice bio je dvostruki strijelac Robin van Persie.

Nizozemski napadač se upisao među strijelce u 45. minuti na asistenciju Senera Ozbayraklija, te u 78. minuti iz jedanaesterca.

Fener je ovom pobjedom produžio niz bez poraza na svom stadionu u sudaru s najvećim suparnikom koji traje već 17 godina.

Posljednji put Galatasaray je pobijedio na Sukru Saracoglu stadionu u prosincu 1999. godine. Nakon toga Fenerbahče je upisao 15 pobjeda, a šest susreta je završilo bez pobjednika.

Na ljestvici vodi Bešiktaš sa 27 bodova, drugoplasirani Basaksehir ima 26 bodova, a Fenerbahče i Bursaspor imaju po 21 bod. Galatasaray je peti sa 20 bodova.

All Goals & Highlights HD - Fenerbahce 2-0...by Bayeo