PETARDA SPURSA / Kane zabio četiri gola Šahtaru, Perišić ostao na klupi

6.8.2023.
17:14

Tottenham je u prijateljskoj utakmici na svom stadionu s 5-1 pobijedio Šahtar, a briljirao je Harry Kane, za kojeg se posljednjih dana piše kako će gotovo sigurno u Bayern.

NAKON KIKSA /

Livaković: 'Nismo zadovoljni, ali vjerujem da će sve biti dobro'

Napadač Spursa odigrao je fantastičnu utakmicu i zabio četiri gola, te vjerojatno tako još malo podigao cijenu.

Kane je prvi gol zabio iz jedanaesterca u 38. minuti, da bi Šahtar izjednačio u završnici prvog dijela golovm Kelsyja.

U nastavku je napadač Tottenhama mrežu gostiju pogađao još u 50., 55. i 79. minuti. Teren je uz ovacije stadiona napustio u 80. minuti kada ga je zamijenio Scarlett. A baš je njegova zamjena postavila konačni rezultat u 94. minuti.