KAKVO GAŽENJE: / Mladi Hrvati razvalili Srbiju i stigli nadomak Eura

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija, igrači do 17 godina starosti, stigla je nadomak plasmana na ovogodišnje Europsko prvenstvo u Bugarskoj.

19.3.2015.
12:53

U prvoj utakmici na turniru Hrvatska je, podsjetimo, pobijedila domaćina s 4:0, a s nova je tri boda došla na korak do željenog cilja. Plasman na završnicu EP-a osigurat će, naime, pobjednik skupine, a dalje ide i najboljih sedam od osam drugoplasiranih momčadi iz svih skupina.

U dvoboju protiv Srbije kapetan Moro je doveo Hrvatsku u vodstvo već u šestoj minuti, a od 14. minute Srbi su imali igrača manje zbog crvenog kartona Čermelju. Mladi su Hrvati pobjedu potvrdili u završnih petnaestak minuta utakmice kada su precizni bili Brekalo i Blečić koji je u drugom poluvremenu ušao s klupe za pričuve.

U posljednjem kolu, koje je na rasporedu u nedjelju, 22. ožujka, Hrvatska će igrati protiv Portugala.