KAO DA SU IGRALI VATERPOLO / Kakva luda utakmica: Vodili su čak u četiri navrata da bi na kraju u ludoj golijadi izgubili dva razlike

Magdeburg je drugi na ljestvici s 11 bodova, dok je Hertha 16. s tri boda.

2.9.2023.
18:45

Čudesnu utakmicu s čak deset golova u petom kolu druge njemačke lige odigrali su Magdeburg i Hertha, a slavili su domaćini 6-4, iako su gosti vodili u čak četiri navrata.

SUNČAN DAN /

Tko bi njega prepoznao? Na zagrebačkoj špici osvanuo je Prosinečki, ali i legendarni hrvatski trener

Povela je Hertha već u drugoj minuti preko Ressea, domaćini su u 7. izjednačili preko Gnake. U 22. gosti opet vode preko Winklera, ali u 37. je na semaforu zasvijetlilo 2-2 jer je zabio Schuler. Prije odlaska na odmor u 43. gosti opet postižu gol, strijelac je Tabaković, međutim početkom drugog poluvremena Magdeburg zabija za 3-3, strijelac je Ceka.

Za 4-3 vodstvo Herthe zabija opet Tabaković u 55. minuti. Bell Bell u 58. poravnao je na 4-4, da bi u 68. za prvo vodstvo domaćina zabio El Hankouri, a za konačnih 6-4 strijelac je bio Arslan u 93. minuti.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.