STRAŠAN POTEZ / Kakva golčina 'čudovišta iz Kustošije': Debitirao za Senegal i odmah zabio bombu s 35 metara

Lopta je stigla do Fayea koji ju je prvim dodirom uštopao, a zatim s 35 metara potegnuo po golu i prekrasno pogodio od prečke

22.3.2024.
22:41

Senegal i Gabon odigrali su prijateljsku utakmicu, a slavili su Senegalci konačnim rezultatom 3:0.

HIT IGRAČ /

Velikani stoje u redu za 'čudovište iz Kustošije': U utrku se uključio i Arsenal

HIT IGRAČ /

Prvi gol na susretu zabio je u 12. minuti Appindangoye u svoju mrežu, a na 2:0 povisio je Mikayil Faye, 19-godišnji lijevi bek B momčadi Barcelone koji prošlog ljeta prešao u Blaugranu iz zagrebačke Kustošije u kojoj je igrao u nižem rangu hrvatskog nogometa.

U svom debiju za reprezentaciju "Čudovište iz Kustošije" je zabilo golčinu kakva se rijetko viđa. U 44. minuti Senegal je izveo slobodni udarac s lijeve strane, no Gabonci su ubačaj u šesnaesterac uspješno očistili. Lopta je stigla do Fayea koji ju je prvim dodirom uštopao, a zatim s 35 metara potegnuo po golu i prekrasno pogodio od prečke. Golčinu pogledajte pogledajte OVDJE.

Faye je igrao do 80. minute, a konačnih 3:0 postavio je Sadio Mane u drugoj minuti sudačke nadoknade, nakon što je u igru ušao u 65. minuti.