BEZVEZE BAŠ / Kako mu je mogao dati crveni karton? Igrač Villarreala zabio gol pa odao počast klupskoj legendi, sudac ga poslao u svlačionicu

Alex Baena je u 56. minuti postigao pogodak glavom nakon ubačaja iz kuta koji je izveo Dani Parejo

24.10.2022.
8:46

Nogometaši Villarreala ostvarili su preokret i pobijedili Almeriju sa 2-1 u utakmici 11. kola španjolskog prvenstva odigranoj na gradskom stadionu u Valenciji, gdje Villarreal igra domaće dvoboje dok traje preuređenje njegovog stadiona.

Almeria je povela u 31. minuti golom Gonzala Melera. Alex Baena je u 56. minuti postigao pogodak glavom nakon ubačaja iz kuta koji je izveo Dani Parejo. No, prilikom slavlja svog četvrtog pogotka u ovoj sezoni LaLige Baena je prevukao dres preko glave kako bi pokazao natpis zahvale nedavno preminulom dopredsjedniku Villarreala Joseu Manuelu Llanezi.

"Hvala ti za sve Llaneza", pisalo mu je na majici, ali sudac nije baš imao osjećaja.

Na kraj ipak slavili

Sudac Ricardo Bengoetxea mu je zbog toga pokazao žuti karton, a kako je Baena već šest minuta prije zaradio prvu javnu opomenu, glavni djeljitelj pravde je isključio igrača Villarreala koji se nikako nije mogao pomiriti s takvom odlukom.

Na kraju je Villarreal, ipak, došao do sva tri boda, kad je Nicolas Jackson u zadnjoj minuti sučevog dodatka, nakon sjajnog dodavanja Danija Pareja, sam izbio pred Pacheca i svladao gostujućeg vratara za konačnih 2-1.