UHVATILA GA FJAKA / Kakav spektakl na nogometnim travnjacima, susret nije mogao početi zbog neočekivanog gosta: Upao na teren pa odlučio 'ubiti' oko

Susret je završio pobjedom domaćina 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Cristian Duma

8.8.2022.
11:39
Screenshot/Twitter

Noćas se igralo peto kolo prve paragvajske nogometne lige, a na stadionu Luis Alfonso Giagni igrao se susret koji bi mogao biti od velike važnosti na kraju sezone. Domaći Sol de America ugostio je Guarani, a sudeći prema trenutnoj tablici tamošnje Primere Division, oba kluba borit će se za ostanak u ligi i mjesto više.

SPEKTAKL U NAJAVI /

Klopp se zaljubio u ponajboljeg Vatrenog: Liverpool pripremio ponudu od koje ispadaju oči, sve da ga dovedu u Englesku

Susret je završio pobjedom domaćina 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Cristian Duma koji je u 76. minuti bio precizan s bijele točke. Guarani je bio relativno bolja momčad: Imali su veći posjed te su u više navrata prijetili domaćem vrataru, ali važna tri boda upisao je Sol de America.

Ipak, susret će se pamtiti po scenama s terena koje su se brzo proširile društvenim mrežama te oduševile sve nogometne obožavatelje.

Malo je odspavao

Naime, početak drugog poluvremena malo je kasnio, a za sve je bio kriv neočekivani "gost" koji je upao na travnjak Luis Alfonso Giagni stadiona. Strijelac jedinog pogotka morao je pričekati s izvođenjem prvog udarca u drugom dijelu jer si je otkačeni "navijač" odlučio - odspavati.

Naravno, nije riječ o čovjeku, nego o psu koji je ušao na teren pa zalegao nasred nogometnog travnjaka i odlučio odmoriti.

Očito je u Paragvaju teška fjaka, pa je pas odlučio iskoristiti mekanu travu kako bi malo "ubio" oko.