ZAMALO KIKS / Juventus se u sudačkoj nadoknadi spasio sramote protiv Atalante, Pašalić dobio nekoliko minuta

Ovim remijem Juventus je zadržao četvrto mjesto na ljestvici sa 46 bodov

13.2.2022.
22:49

U izravnom dvoboju za četvrto mjesto na ljestvici talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta i Juventus su u Bergamu igrali 1-1 (0-0).

U siromašnoj utakmici s malo prilika Atalanta je bila nadomak pobjede nakon što je Malinovski fantastičnim udarcem sa 25 metara u 76. minuti svladao Szczesnyja, no u drugoj minuti sudačke nadoknade Danilo je bio najviši u skoku pred domaćim vratima te proslijedio ubačaj iz kuta Dybale u mrežu za konačnih 1-1.

Ovim remijem Juventus je zadržao četvrto mjesto na ljestvici sa 46 bodova, dva više od pete Atalante. Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić u igru je za Atalantu ušao tek u prvoj minuti sudačke nadoknade.