JURIĆEVA VERONA ISPALA IZ TALIJANSKOG KUPA: / Osminu finala izborili Parma, Cagliari, Spezia i Fiorentina

Hrvatski golman Ivor Pandur branio je za Veronu

25.11.2020.
23:42

Nogometaši Parme, Cagliarija, Spezije i Fiorentine izborili su plasman u osminu finala talijanskog nogometnog Kupa.

Cagliari je pobijedio Veronu, našeg Ivana Jurića sa 2-1, a pogodak odluke zabio je Sottil u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Marko Rog je za domaći sastav odigrao cijeli susret, dok je za goste branio Ivor Pandur.

Cagliari će u osmini finala gostovati kod Atalante.

Fiorentina je na gostovanju nakon produžetaka pobijedia Udinese sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Montiel u 112. minuti. "Viole" sada očekuje gostovanje kod Intera.

Uvjerljiv poraz Bologne

Nakon produžetaka do slavlja je stigla i Spezija koja je porazila Bolognu sa 4-2.

Za goste su zabili Piccoli (5), Farias (64) i Maggiore (100, 119), a za Bolognu strijelci su bili Barrow (13) i Orsolini (45+1). Martin Erlić nije igrao za goste.

U idućoj rundi Spezija gostuje kod Rome.