SERIE A / Jurić i Vlašić do boda na gostovanju: Torino napravio korak naprijed na ljestvici talijanske lige

Torino nije dugo uživao u vodstvu

11.11.2023.
23:15

Subotnji program talijanske Serie A okončan je utakmicom bez pobjednika, nogometaši Monze i Torina su odigrali 1-1.

PUKLA PETARDA /

Modrić drugu utakmicu u nizu nije započeo za Real: Ovog puta s pravim razlogom se priča o klupi Kraljeva

Oba pogotka su postignuta u drugom poluvremenu. U 55. minuti je Ivan Ilić doveo u vodstvo goste, momčad koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić. No, Torino nije dugo uživao u vodstvu, već je deset minuta kasnije konačnih 1-1 postavio Andrea Colpani.

Hrvatski nogometaš Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino. Monza je ostala na devetom mjestu ljestvice, dok je Torino napravio jedan korak naprijed i sada je na 11. mjestu.