EUROPSKA LIGA / Juranović zabio za Celtic, idući Dinamov suparnik slavio u gostima i poslao upozorenje Modrima

Bivši igrač Hajduka pogodio je iz penala u 27. minuti

16.9.2021.
21:35

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović bio je strijelac za Celtic u porazu u 1. kolu Europske lige kod Betisa (3-4).

REAKCIJA NIKOLE VLAŠIĆA /

Evo što je Vatreni rekao o Dinamu nakon što su ga izviždali na Maksimiru

Bivši igrač Hajduka pogodio je iz penala u 27. minuti za vodstvo Škota od 2-0, no dokraja su Španjolci postigli čak četiri gola i napravili veliki preokret. Dva gola je zabio Juanmi, a po jedan Miranda i Borja, dok su, osim Juranovića, za Celtic pogađali Ajeti i Ralston. Pogodak Vatrenog pogledajte ovdje.

U ovoj skupini je Bayer u Leverkusenu, također preokretom, svladao Ferencvaroš s 2-1.

Duje Ćaleta Car ostao je na klupi Marseille koji je odigrao 1-1 na gostovanju kod Lokomotiva u Moskvi. U istoj skupini Galatasaray je u Istanbulu slavio protiv rimskoga Lazija s 1-0 autogolom vratara Strakoshe (67).

U skupini F Zvezda je u Beogradu svladala Bragu s 2-1. Poveli su domaćini preko Rodića (75), samo minutu kasnije Galeno je izjednačio za Portugalce, da bi Katai iz penala pet minuta prije kraja donio Zvezdi pobjedu. Midtjylland i Ludogorec Razgrad su igrali 1-1.

Dinamova skupina

A u drugom susretu iz Dinamove skupine Genk je u Beču pobijedio Rapid sa 1-0, a pobjedu gostima donio je Paul Onuachu u sudačkoj nadoknadi. Nigerijski napadač je zabio gol i u 68. minuti, no poništen je nakon asistencije VAR-a zbog zaleđa.

Drugo kolo je na rasporedu 30. rujna, Dinamo gostuje u Belgiji kod Genka, dok će West Ham ugostiti Rapid.