LIGA PRVAKA MLADIH / Juniori Hajduka pomeli prvake Albanije na gostovanju i gotovo sigurno idu dalje

Napomenimo, Hrvatska uz Hajduk ima još jednog predstavnika. Dok su se Splićani plasirali u elitno nogometno natjecanje kao prvaci Hrvatske svoje mjesto u Ligi prvaka za mlade su zavrijedili i juniori Dinama, jer se njihova seniorska selekcija plasirala u LP

26.10.2022.
16:18
Milan Sabic/PIXSELL

Juniori Hajduka bili su uvjerljivi u prvoj utakmici 2. kola Lige prvaka mladih na gostovanju kod albanske Apolonije. Bili tići su pobijedili 3:0 pogocima Vrcića, Antunovića i Brajkovića te na taj način gotovo osigurali prolazak u iduću fazu natjecanja.

Iako rezultat sugerira drugačije, izabranici Marijana Budimira su se pomučili da bi došli do pobjede. Naime, cijelo prvo poluvrijeme smo mogli vidjeti prilično ravnopravnu utakmicu u kojoj su obje ekipe imale svoje prilike. Hajduk je do vodstva u prvom dijelu stigao nakon kornera kojeg je Capan izveo, a Vrcić realizirao.

ZANIMLJIVO DRUŠTVO /

Neočekivani gost i legenda Milana pratila Dinamovu mladež: Ukrao je pozornost svih gledatelja i slikao se

Dobar europski skor Bilih

Tek je drugi Hajdukov gol u kooperaciji Vrcića i strijelca Antunovića ugasio utakmicu. Svega devet minuta Brajković u 63. postavlja konačan rezultat i više nego lijepu prednost za Splićane pred uzvrat u gradu pod Marjanom.

Napomenimo, Hrvatska uz Hajduk ima još jednog predstavnika. Dok su se Splićani plasirali u elitno nogometno natjecanje kao prvaci Hrvatske svoje mjesto u Ligi prvaka za mlade su zavrijedili i juniori Dinama, jer se njihova seniorska selekcija plasirala u LP. Dinamo je trenutno treći u svojoj grupi iza Milana i Salzburga te im se treba poklopiti nekoliko stvari u zadnjem kolu kako bi ušli u play off.