JUNAK MODRIH PRIČAO O KOMBINACIJAMA S HAJDUKOM I KAKO JE SKORO NAPUSTIO MAKSIMIR: / Samo o jednoj stvari nije htio ili nije smio pričati

6.11.2020.
20:13
Sanjin Strukic/PIXSELL

Nogometaši zagrebačkog Dinama minimalnom 1:0 pobjedom protiv austrijskog Wolfsbergera u susretu 3. kola skupine K Europske lige zasjeli su na čelo ljestvice.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Iyayi Atiemwen u 76. minuti, samo dvije minute po ulasku na teren.

Nitko nije mislio da će upravo Atiemwen zabiti ključni Dinamov gol u Europskoj ligi dosad ove sezone. Teško je bilo da će on dobiti i priliku zaigrati jer je ove sezone na terenu proveo tek jednu minutu, sve do ove utakmice.

25.06.2019., stadion Fazanerija, Murska Sobota, Slovenija - Nogometasi Dinama odradjuju jutarnji trening na pripremama u Sloveniji. Iyayi Atiemwen. Photo: Sanjin Strukic/PIXSELL

Neočekivani junak

Također, u proteklih se godinu dana nije naigrao. Bio je na posudbi u Lokomotivi, gdje je uspio zabiti tek jedan gol.

"Moram priznati da sam se malo bojao prije utakmice jer dugo nisam igrao. Ali učinio sam ono što sam morao. Posvećujem gol Vanessi, mojoj bebi", rekao je Atiemwen u razgovoru za za RTL.

Atiemwen je, dok je još igrao za Goricu, bio možda i najbolji igrač cijelog HNL-a, u Dinamo je prešao za 2,65 milijuna eura, no nije ispunio očekivanja. Spominjalo ga se čak i u kontekstu prelaska u Hajduk.

"Za Hajduk ne znam, ali znam da je nekoliko klubova bilo zainteresirano. No, bio sam ozlijeđen", rekao je Atiemwen.

MAKSIMIRSKI JUNAK KOJEG NITKO NIJE OČEKIVAO: /

U proteklih je godinu dana zabio samo jedan gol, a bio je i optužen za silovanje

Nije pričao o optužbama

Prošao je prošle godine kroz sudsku trakavicu sa svojom bivšom djevojkom koja ga je optužila za zlostavljanje. Optužbe su na kraju odbačene. Nakon toga Atiemwen nije bio isti na terenu. Jedino o toj temi nije htio ili nije smio pričati za RTL televiziju.

Tko zna, možda će mu ovaj pogodak pomoći da se vrati na pravi nogometni put. Navijačima je obećao još puno pobjeda ove sezone.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.