JOZAKU VELIKI POLJSKI DERBI: / Vešović zabio, igrala još trojica Hrvata

4.3.2018.
22:46
Screenshot

U velikom derbiju poljskog nogometnog prvenstva Legija je u Varšavi pobijedila Lech Poznanj 2-1.

Bio je to sudar klubova koje vode hrvatski stručnjaci Romeo Jozak i Nenad Bjelica, a na koncu se radovao Jozak.

Marko Vešović zabio je već u drugoj minuti za vodstvo domaćina, izjednačio je Christian Gytkjaer u 63. minuti, a pobjedu Jozakovom klubu donio je Michal Kucharczyk iz kaznenog udarca u 86. minuti.

EDUARDO DA SILVA NOVI ČLAN LEGIJE: Bivši

Bivši hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva igrao je za Legiju do 70. minute, dok je Domagoj Antolić odrađivao suspenziju zbog crvenog kartona. Za goste je cijeli susret igrao Mario Šitum.

Na ljestvici vodi Jagiellonia sa 48 bodova i utakmicom manje, 48 bodova, ali uz slabiju razliku pogodaka, ima i Legija, dok je Lech na trećem mjestu sa 43 boda.