VATRENI U POGONU / Josip Juranović s Celticom do finala Liga kupa, Ante Budimir slavio s Osasunom u Primeri

Nogometaši Celtica plasirali su se u finale tamošnjeg Liga kupa nakon što su u polufinalu, na domaćem terenu, svladali Kilmarnock s 2-0

14.1.2023.
21:28

Golom Japanca Daizena Maede poveo je Celtic 1-0 u 18. minuti, a labilni jedan gol prednosti Celtic je imao sve do pete minute sudačke nadoknade. Tada je Grk Giakoumakis postavio konačnih 2-0.

BRAVO TUŠO /

Igor Tudor prati PSG, Marseille do šeste uzastopne pobjede: Lovrenov Lyon neočekivano izgubio kod kuće

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović odigrao je cijelu utakmicu za Celtic koji će u finalu igrati protiv pobjednika dvoboja Rangers - Aberdeen. Taj je polufinalni susret na programu u nedjelju od 16 sati.

Nogometaši Osasune pobijedili su večeras na svom terenu Mallorcu sa 1-0 u utakmici 17. kola španjolske Primere.

Strijelac pobjedničkog pogotka za Osasunu bio je Aimar Oros u 47. minuti. Hrvatski reprezentativac Ante Budimir igrao je za domaće do 76. minute.

Osasuna je upisala osmu pobjedu u prvenstvu i sa 27 bodova zauzima sedmo mjesto na tablici. Mallorca je na 10. poziciji sa 22 boda.