LUĐI NEGO IKAD / Mourinha u ovakvom izdanju još nismo vidjeli, pogledajte što je majstor napravio tijekom derbija

Portugalac nije mogao mirno sjediti

26.10.2021.
14:55

Nakon osam pobjeda u nizu došao je kraj savršenom nizu nogometaša Napolija u talijanskoj Serie A. U ogledu 9. kola Roma i Napoli su odigrali 0-0. Napoli je gotovo tijekom cijelog susreta imao posjed i kontrolirao ritam utakmici, ali bolje šanse imala je Roma.

JOSE MOURINHO IZAŠAO IZ HOTELA PA SARKASTIČNO DOBACIO NOVINARIMA: 'Hvala što ste mi dopustili da prošetam gradom'

U 81. minuti klupu Rome morao je pak napustiti trener Jose Mourinho koji je isključen, ali sam kraj na klupi nije dočekao ni gostujući trener Luciano Spalletti koji je isključen u 97. minuti.

Mourinhova reakcija

Portugalac je u utorak na svom Instagramu objavio zanimljivu snimku s te utakmice pa se tako može vidjeti kako je pokušavao davati upute svojim igračima nakon što je zaradio crveni karton.

"Kada nema te ulaznicu i očajnički želite gledati utakmicu", napisao je Mourinho pokraj snimke.