JOJ, ANTE, ANTE... / Jeste li vidjeli kakav je incident Rebić napravio? Bivši Vatreni poludio i napucao loptu prema klupi hrvatskog trenera

S klupe su odmah skočili i krenuli prema Rebiću, ali on je prošao nekažnjeno

31.10.2022.
14:38

Nogometaši Torina šokirali su aktualnog prvaka Italije, Milan, u utakmici 12. kola Serie A, svladavši ih rezultatom 2:1. Na utakmici je briljirao hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić koji je uspio i asistirati za pobjednički pogodak.

Igrao je, isto tako, i Ante Rebić koji je ušao na početku drugog poluvremena, ali nije napravio previše, osim što je na kraju susreta napravio mali incident.

Igrala se 96. minuta utakmice, a na terenu su se pojavile dvije lopte. Rebić je jednu uzeo u ruke i onda je iz sve snage napucao prema klupi Torina na kojoj u tom trenutku nije bilo Ivana Jurića, koji je nešto ranije dobio crveni karton.

S klupe su odmah skočili i krenuli prema Rebiću, ali on je prošao nekažnjeno.