MAMMA MIA / Jeste li primijetili što Oršić i Petković rade kada je najvažnije? Šokirao nas je ovaj nevjerojatan podatak

Petković i Oršić mogu igrati zajedno zatvorenih očiju

15.9.2022.
13:12
Slavko Midzor/PIXSELL

Nogometaši Milana svladali su pred svojim navijačima Dinamo 3-1 (1-0) u susretu 2. kola skupine E Lige prvaka čime je talijanski prvak zasjeo na prvo mjesto ljestvice.

POTEZ ZA NOTES /

Majstorija Petkovića i Oršića našla se u odabranom društvu: Divi im se i UEFA, uz bok su sjajnom Haalandu

Talijanski prvak je vodio 2-0 golovima Oliviera Girouda iz jedanaesterca u 45. te Alexisa Saelemaekersa u 47. minuti. Nakon sjajne akcije s Petkovićem na 1-2 je smanjio Mislav Oršić u 56. minuti, ali je Tommaso Pobega u 77. vratio Milan na dva razlike (3-1) i postavio konačan rezultat.

Uz ovu pobjedu Milan je preuzeo prvo mjesto na ljestvici s četiri boda. Dinamo ima tri, a RB Salzburg je treći s dva boda dok je Chelsea posljednji sa samo jednim bodom nakon remija s Austrijancima.

Nevjerojatan podatak

Iako je Dinamo upisao poraz na San Siru, ipak će imati malu utjehu. Naime, majstorija koju su izveli Bruno Petković i Mislav Oršić u 56. minuti susreta nominirana je za pogodak kola u Ligi prvaka. Odigrali su krasan dupli pas, gdje je Petković prekrasno, na osjećaj, proigrao Oršića koji je zabio pogodak pokraj nemoćnog Maignana. UEFA je Oršićev pogodak uvrstila u četiri najljepša drugog kola Lige prvaka.

Popularna Twitter stranica, Everything About HNL izvukla je nevjerojatan podatak. Naime, brutalna asistencija Petkovića za Oršića bila je deseta kombinacija za pogodak u europskim utakmicama ova dva Dinamova majstora. S obzirom na taj podatak, možemo pričati o jednom od najopasnijih napadačkih dueta u europskom nogometu.

Ne samo da se sjajno razumiju, nego postižu pogotke u najvećim utakmicama i kada je to najpotrebnije. I sam Petković je prokomentirao njihovu vezu na terenu.

"Ja i Mislav se razumijemo na terenu, on se puno kreće, želi loptu, igramo po osjećaju."