JESTE LI PRIMIJETILI ŠTO JE MESSI NAPRAVIO PROTIV RAKITIĆEVE SEVILLE?: / Leo je ponovno bio u centru pažnje, ali zbog ovoga ga nitko neće hvaliti

Messi je protiv Seville u 11., 22., 55. i 90. minuti imao velike prilike za pogodak

11.2.2021.
10:19

Nogometaši Seville slavili su u prvoj utakmici polufinala Kupa Kralja na svom stadionu protiv Barcelone s 2-0, a bivšem klubu je zabio i Ivan Rakitić.

[VIDEO] RAKITIĆ POTEZOM NAKON GOLA BARCELONI POKAZAO KAKAV JE ČOVJEK I SPORTAŠ: /

'Naravno da sam bio sretan, ali...'

Rakitić je četiri minute prije kraja pogodio preciznim šutem pod gredu za konačnih 2-0 nakon pogreške braniča Barce Umitija.

Francuski stoper Jules Koundé postigao je prvi gol za Andalužane u 25. minuti nakon prodora po desnom boku, gdje je prošao čak trojicu igrača Barcelone, a potom iznenadio vratara Ter Stegena.

Nervozni Messi

Barceloni je ovo prvi poraz u zadnjih sedam utakmica, a u Sevillu su došli s najjačim mogućim sastavom s Leom Mesijem, koji je u 11., 22., 55. i 90. minuti imao velike prilike za pogodak.

Iako nije zabio, Messi je ponovno bio u centru pozornosti, ali ne zbog nekog nogometnog poteza, već zbog vrlo agresivnog ponašanja.

Messi u posljednje vrijeme ima jako "tanke" živce, u utakmici četvrtfinala Kupa kralja protiv Athletica je udario protivničkog nogometaša i dobio prvi crveni karton u dresu Barcelone, a sličan incident je napravio i protiv Seville.