JESTE LI PRIMIJETILI KAKO SU MODRIĆEVI SUIGRAČI PROSLAVILI GOL? / 'To smo planirali napraviti ako netko od nas zabije...'

Proslava koja je privukla puno pažnje dogodila se nakon što je Sergio Ramos iz jedanaesterca postigao pogodak za 2:0

17.3.2021.
11:39

Nogometaši Real Madrida u utorak su s 3:1 svladali Atalantu u drugoj utakmici osmine finala Lige prvaka i potvrdili prolazak u četvrtfinale.

REAL MADRID I MANCHESTER CITY IZBORILI ČETVRTFINALE: /

Modrić majstorski asistirao, Građani deklasirali Borussiju

Francuski napadač Karim Benzema je u 34. minuti doveo Real u vodstvo nakon presječene lopte i dodavanja kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića. Drugi pogodak za domaću momčad postigao je Sergio Ramos u 60. minuti iz kaznenog udarca. Strijelac za Atalantu bio je Muriel u 83. minuti iz slobodnog udarca, a konačnih 3-1 postavio je Marco Asensio u 85. minuti.

Bizarna proslava

Nakon što je Ramos zabio pogodak za 2:0, to je proslavio na zanimljiv način sa suigračem Lucasom Vazquezom.

Sergio Ramos i Lucas Vazquez slave gol

Njihov način proslave privukao je puno pažnje, a Vazquez je nakon utakmice objasnio zašto je do njega došlo.

"Danas smo pili kavu zajedno i odlučili smo da ćemo, ako netko od nas zabije gol, proslaviti uz katu na travnjaku", poručio je.