JEDNA OD NAJGORIH MODRIĆEVIH UTAKMICA IKAD: / 'Ovo je konačna predaja, razotkrio se'

Luka Modrić odigrao loše protiv Eibara

6.4.2019.
19:32

Aktualni osvajač Zlatne lopte i kapetan hrvatske nogometne reprezentacije, u subotu na Santiago Bernebuu protiv Eibara (pobjeda Kraljeva 2-1), nije baš briljirao. Luka je igrao do 77. minute, kad ga je Zinedine Zidane odlučio izvaditi iz igre zajedno s Garethom Baleom.

BENZEMA SPASIO REAL: /

Modrić zamijenjen u 77. minuti; koncert zvižduka na Santiago Bernabeuu u prvom dijelu

Umjesto njih, na teren je Francuz poslao Vasqueza i Kroosa. Malo smo prosurfali bespućima društvenih mreža nakon susreta kojeg je obilježio Benzema s dva gola i vidjeli kako je Modrić na udaru kritika.

Na Sofa Scoreu je osvanuo podatak kako je Luka čak 17 puta izgubio loptu protiv Eibara, najviše ove sezone kad je on u pitanju. Također, Modrić je zaradio najgore ocijene na Sofa Scoreu (6.3), to je bila njegova možda i najgora predstava po ocijenama, od kad je došao u Real.

"Reći ću to. Vjerojatno smo svjedočili prvim simptomima konačne predaje Luke Modrića".

"Ovo je bila njegova najgora partija sezone, ali svidjelo mi se to što su mu navijači aplaudirali prilikom izlaska s travnjaka".

"Nekad smo kod njega gledali djelić magije, ali sad se razotkrio".

"Luka Modrić Zlatna lopta?!" Ma daj...", samo su neki od komentara na Twitteru.

Modrić ove sezone u 41 nastupu za Real Madrid u svim natjecanjima ima na kontu četiri gola i sedam asistencija. Odigrao je 3193 minute.