ŠAPUTANJA NA TERENU / 'Je**te, ostavili smo ga samog!': Kamere na El Clasicu ulovile Modrića u zanimljivom razgovoru sa suigračem

Igrači su ubrzo shvatili da ih se snima pa su prekrili usta rukom no čitaći s usana su već provalili o čemu razgovaraju

21.3.2023.
10:26
Profimedia.hr

Barcelona je pobjedom 2:1 protiv Reala gotovo osigurala naslov španjolskog prvaka 12 kola prije kraja. Naime, Katalonci imaju 12 bodova prednosti pred ljutim rivalima iz Madrida.

POJAVILA SE FOTKA /

Nećete vjerovati s kim se Luka Modrić grlio nakon utakmice s Liverpoolom, osmjeh mu nije silazio s lica

Real je u Barcelonu stigao s jasnom mišlju da ih samo pobjeda ostavlja u utrci za titulu. Za Modrića i ekipu su se stvari razvijale jako dobro na samom početku. Poveli su Kraljevi 0:1 autogolom Arauja, no na kraju prvog dijela Barcelona je izjednačila preko Sergija Roberta.

Nakon što je sudac označio kraj prvog dijela kamere su uhvatile razgovor Karima Benzeme i našeg Luke Modrića. Igrači su ubrzo shvatili da ih se snima pa su prekrili usta rukom no čitaći s usana su već provalili o čemu razgovaraju.

'Je*ote! Ostavili smo Sergija Roberta samog!', kazao je Modrić Benzemi.

U nastavku je Real bio blizu i drugog pogotka no naposljetku su u posljednjim trenucima izgubili i taj jedan bod nakon što je Kessie u 92. minuti zabio za preokret.