IZBORNIK GA IGNORIRA, A SVIJET SE DIVI NJEGOVIM VJEŠTINAMA: / Pogledajte bezobrazan dribling mlade hrvatske zvijezde

Ovaj dribling je izdvojen i na službenom Instagramu Lige prvaka

1.11.2019.
20:23

Prije dva tjedna francuski je Lille remizirao s Valencijom u Ligi prvaka 1:1, a na toj utakmici svih je 90 minuta odigrao mladi hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić, koji bi prema mnogima već možda trebao biti i u A selekciji. Valencia je u toj utakmici imala pobjedu u rukama, ali je Ikone u 95. minuti izjednačio i iščupao bod za Lille.

Uzbudljiva je to bila utakmica, ali nije ju obilježio niti lijep pogodak, niti asistencija, već dribling. O jednom se potezu s te utakmice priča još i danas, a on je djelo hrvatskog igrača. Bradarić je fantastičnim driblingom izbacio jednog igrača Valencije i zatim se sjurio prema protivničkim vratima te je uputio centaršut, ali suigrači nisu realizirali šansu.

Reagirao i HNS

Ovaj dribling je izdvojen i na službenom Instagramu Lige prvaka, a na njega je reagirao čak i HNS. "Bradarić je već poznat po tom driblingu. Ne možete reći da Hrvati nemaju stila", komentirali su iz HNS-a.