Pogledajte kakav je darmar napravio nevjerojatni Olić!

Hrvatski nogometaš Ivica Olić debitirao je za svoj novi klub Wolfsburg hat-trickom! Vukovi su u 1.

18.8.2012.
23:02

Trebalo je momčadi Felixa Magatha 28 minuta da slomi otpor nedoraslog suparnika, a onda se na sceni ukazao napadač koji je ljetos stigao iz Bayerna.

Najprije je desnom nogom smjestio u mrežu jednu odbijenu loptu, a samo dvije minute kasnije je poentirao glavom nakon nabacivanja Fagnera s desnog krila.

Na 3:0 je u 43. minuti povećao Diego, u 66. minuti je pogodio i Bas Dost, da bi u 67. minuti Olić lobom s 14 metara, nakon dodavanja Diega, zaključio priču. Taj je pogodak postigao lijevom nogom, tako da je zapravo ubilježio tzv. 'zlatni hat-trick', odnosno golove ljevicom, desnicom i glavom.

Olić je iz igre izašao u 70. minuti uz ovacije gostujućih navijača, dok Srđan Lakić nije ulazio s klupe za pričuve.

Dodajmo i da je novi prvoligaš Greuter Fürth ispao nakon poraza (2:0) kod trećeligaša Offenbacha.

Iako je suparnik bio šestoligaš, utakmica je bila službena, tako da Olićevi pogoci itekako imaju vrijednost. Kako zbog prolaska u 2. kolo DFB-Pokala, tako i zbog samopouzdanja, i igračevog i momčadskog. Hrvatski napadač nije se nakon dvoboja osvrtao na vlastitu igru. "Kontrolirali smo utakmicu, dominirali i na koncu zabili pet golova. Nije sve bilo dobro, ali idemo u pravom smjeru. Vidi se da smo dobro pripremljeni i spremni za start Bundeslige", naglasio je Olić. Schönberg - Wolfsburg 0-5

Kickers Offenbach - Greuter Fürth 2-0

Heidenheim - Bochum 0-2

Alemannia Aachen - Borussia Mönchengladbach 0-2

Berlin Ankaraspor - Hoffenheim 4-0

Carl Zeiss Jenna - Bayer 0-4

Falkensee - Stuttgart 0-5

Hallescher - Duisburg 0-1

Victoria Hamburg - Freiburg 1-2