SJAJAN POČETAK / Ivanušec asistirao na debiju u petardi Feyenoorda

Ivanušec je u 28. minuti sjajno je s 20-ak metara proigrao Stengsa iza obrane domaćina, a njemu nije bilo teško pogoditi za 2-1.

3.9.2023.
14:24

Feyenoord je u četvrtom kolu nizozemskog prvenstva na gostovanju kod Utrechta slavio 5-1, a priliku od prve minute dobio je hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec, te je na kraju odradio svih 90 minuta.

KAKVO PRIZNANJE /

Šutalo će u debiju za Ajax biti kapetan momčadi

Bivšem veznjaku Dinamo trebalo je tek 28 minuta da pokaže Nizozemcima kakvog su igrača dobili. Naime, baš u toj minuti sjajno je s 20-ak metara proigrao Stengsa iza obrane domaćina, a njemu nije bilo teško pogoditi za 2-1.

Prethodno je Feyenoord poveo golom Gimeneza u 8. minuta, da bi Utrecht izjednačio u 19. minuti preko Flaminga.

Lukina momčad u 48. minuti zabila je i treći gol, a strijelac je bio Gimenez. U 71. minuti za 4-1 gol je zabio Ueda, a konačnih 5-1 postavio je Minteh u sudačkoj nadoknadi.

Feyenoord je drugi s osam bodova, jednim manje od PSV-a koji ima i utakmicu manje, dok je Utrecht još uvijek na nuli.

Sjajne borbe s FNC-a 12 iz pulske Arene ekskluzivno možete pogledati na streaming platformi Voyo.