Ivan Perišić utrpao hat-trick i posvetio ga preminulom klupskom kolegi!

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić u sjajnoj je formi.

18.1.2015.
18:48

Iako je Chippa United vodio 3:1 i to samo 23 minute prije kraja susreta odigranog u Južnoj Africi, to nije bilo dovoljno za pobjedu protiv njemačkog prvoligaša.

Tada je na scenu stupio Perišić koji je zabio u 51., 82. i 91. minuti, a njegov je potonji gol ujedno bio i pobjednički. Nakon svog posljednjeg gola Perišić je zadigao dres i otkrio dres svog momčadskog kolege Juniora Malande koji je tragično preminuo u prometnoj nesreći 10. siječnja.

Preostali pogodak za Vukove zabio je Sebastian Stolze. Dvostruki strijelac za Chippa United bio je George Akpabio (27. i 46.), dok je jedan gol postigao Siyabulela Shai (7.).

Kažimo na kraju da je Perišić u igru ušao tek početkom drugog poluvremena, isto kao i Ivica Olić. Wolfsburgovi su nogometaši odmah nakon ove utakmice krenuli na put kući u Njemačku.