ISCO ODVEO REAL DO PRVE DOMAĆE POBJEDE: / Ronaldo i dalje bez gola, za Madriđane otpočetka igrao 18-godišnji Marokanac

Nogometaši Real Madrida u posljednjoj su utakmici sedmog kola španjolskog prvenstva na svome stadionu Santiago Bernabeu pobijedili Espanyol s 2-0.

1.10.2017.
22:54

Real je tako stigao do prve ovosezonske ligaške pobjede na svome terenu, nakon što mu to nije uspjelo u prethodna tri pokušaja. S tri je boda Zidaneova momčad skočila na peto mjesto s 14 bodova, sedam manje od vodeće Barcelone.

POBJEDA NA SABLASNO PRAZNOM CAMP NOUU: /

Barcelona nastavila gaziti sve pred sobom, Messi ne pamti ovakav start sezone

Stota pobjeda protiv Espanyola

Oba je pogotka za Kraljevski klub postigao Isco - u 39. i 71. minuti. Isco je u posljednjih 26 nastupa za Real sudjelovao, kao strijelac ili asistent, u čak 19 golova. Zanimljivo je spomenuti i da je Cristiano Ronaldo u prva tri ovosezonska nastupa u Primeri ostao bez gola što mu se dosad još nije dogodilo.

Naš Luka Modrić igrao je za Real do 82. minute, dok ozlijeđeni Mateo Kovačić nije konkurirao za nastup. Vrijedi spomenuti i da je cijelu utakmicu za Real na desnom boku odigrao 18-godišnji Achraf Hakimi koji je tako postao prvi Marokanac koji je zaigrao za Kraljevski klub.

Realu je ovo bila jubilarna 100. pobjeda protiv Espanyola u španjolskom prvenstvu. Postao je time prvi klub u Primeri koji je protiv jednog suparnika ostvario troznamenkasti broj pobjeda.