INTER U SAMOJ ZAVRŠNICI SRUŠIO CAGLIARI: / Igrala su tri Hrvata, Nerazzurri skočili na drugo mjesto

Inter nakon ove utakmice zaostaje dva boda za prvoplasiranim Milanom

13.12.2020.
15:24

U prvom nedjeljnom dvoboju 11. kola Talijanske lige Inter je slavio kod Cagliarija s 3-1 i skočio na drugo mjesto.

LEGENDA OPLELA PO CONTEU NAKON ISPADANJA IZ LIGE PRVAKA: /

'Nemoguć je, ovo je ogromna šteta za Inter...'

Otočani su poveli golom Riccarda Sottila (43), a Inter je izjednačio u 77. minuti preko Nicola Barelle. Milanezi su do pobjede došli u samoj završnici - prvo je Danilo D'Ambrosio u 84. minuti zabio za 2-1, a konačan rezultat postavio je Romelu Lukaku golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Tri Hrvata

Marcelo Brozović je odigrao cijelu utakmicu, a Ivan Perišić prvo poluvrijeme kod Intera, dok je Marko Rog kod domaćina upisao svih 90 minuta.

Nakon sedme pobjede Inter je drugi na tablici s 24 boda, dva boda manje od lidera Milana, a Cagliari je 12. s 12 bodova.