INTER STIGAO NA MILIMETAR DO SCUDETTA: / Perišić, Brozović i društvo već u nedjelju mogu postati prvaci

Brozović je za Nerazzurre odigrao cijelu utakmicu, a Perišić je u igru ušao u 66. minuti

1.5.2021.
20:04

Nogometaši Intera stigli nadomak i teoretskog osiguranja 19. naslova prvaka Italije 2-0 (0-0) pobjedom na gostovanju kod posljednjeg Crotonea, kojega su tako i teoretski ispratili u drugu ligu, u susretu 34. kola.

Strijelci za Inter bili su Eriksen (69) i Hakimi (90+2).

Navijaju za Sassuolo

Inter je do vodstva stigao preciznim prizemnim udarcem danskog veznjaka sa više od 20 metara, a pobjedu je Hakimi potvrdio iz protunapada nakon što su svi domaći jurnuli u napad po izjednačenje.

Marcelo Brozović igrao je čitav susret za Inter, dok je Ivan Perišić ušao u igru u 66. minuti.

Vodeći Inter sada ima 82 boda, 14 više od druge Atalante te bi mogao slaviti naslov prvaka već u nedjelju ukoliko Atalanta ne pobijedi Sassuolo.