NERAZZURRI KIKSALI / Inter se ispromašivao pa prekinuo pobjednički niz, Marcelo Brozović igrao manje od pola sata

Inter je nakon ovog remija ostao na drugom mjestu ljestvice i ima tri boda više od Atalante i Rome

13.2.2023.
22:51

U zadnjem dvoboju 22. kola talijanske Serie A nije bilo pogodaka, nogometaši Sampdorije i Intera su odigrali 0-0.

OPLELI PO VATRENOM /

Kultni talijanski list: 'Inter je shvatio da ima života i bez Marcela Brozovića'

Gosti iz Milana su bili bolji tijekom ovih 90 minuta, pogotovo u drugom poluvremenu, no brojni udarci prema domaćim vratima nisu pronašli cilj. U nastavku susreta dvije najbolje šanse je imao turski nogometaš Calhanoglu te jednu Acerbi, ali je Inter ostao bez pobjede nakon što je dobio prethodne dvije ligaške utakmice.

Sampdoria je drugi put za redom odigrala neodlučeno, a prije toga je imala niz od četiri poraza u Serie A. Sampdoria je i dalje u zoni ispadanja, na pretposljednjem mjestu te je čak osam bodova udaljena do spasa.

Inter je ostao na drugom mjestu ljestvice i ima tri boda više od Atalante i Rome, a za goste je od 66. minute zaigrao hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović. Vodeći Napoli ima čak 15 bodova više od Intera.