lako u četvrtfinale / Inter razbio Benevento u Talijanskom kupu: Perišić upisao hat-trick u asistencijama

Perišić je igrao do 68. minute, Marcelo Brozović je iz igre izašao u 83. minuti, dok je Šime Vrsaljko odigrao čitav susret za Inter

13.1.2019.
20:18
AP Images

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je trostruki asistent u 6-2 (3-0) pobjedi Intera protiv Beneventa kojom se milanski sastav plasirao u četvrtfinale Talijanskog kupa.

Inter je protiv nedoraslog drugoligaša pitanje prolaska riješio na samom startu utakmice, već u 7. minuti bilo je 2-0 golovima Icardija (3-11m) i Candreve (7), da bi potom na scenu stupio Perišić koji je odlično proigrao Dalberta (45+1) za 3-0, da bi u drugom poluvremenu dva puta sjajno proigrao Lautara (48, 66). Za Benevento su strijelci bili Insigne (58) i Bandinelli (74), dok je konačnih 6-2 svojim drugim golom postavio Candreva (90+5).

Perišić je igrao do 68. minute, Marcelo Brozović je iz igre izašao u 83. minuti, dok je Šime Vrsaljko odigrao čitav susret za Inter koji će u četvrtfinalu igrati protiv Lazija koji je još u subotu izbacio trećeligaša Novaru sa 4-1.