INTER PROKOCKAO POBJEDU I SVE VIŠE ZAOSTAJE ZA VODEĆIMA: / Fiorentina se u sudačkoj nadoknadi spasila od poraza

Inter sve više zaostaje za vodećima; Napoli im bježi četiri boda, a Juventus tri

5.1.2018.
23:13

U dvoboju 20. kola Talijanske lige nogometaši Fiorentine i Intera su odigrali 1-1, a domaći su se spasili poraza u sudačkoj nadoknadi.

Inter je vodio od 55. minute i sjajne reakcije Maura Icardija, a Fiorentina je izjednačila u prvoj minuti sudačke nadoknade, kada je pogodio Giovanni Simeone, sin trenera Atletica DiegaSimeonea. Inter s ovim bodom sve više zaostaje na trećem mjestu (44) za vodećim Napolijem (48) i Juventusom (47), dok je Fiorentina sedma s 28 bodova.

MilanBadelj je odigrao cijelu utakmicu za "Viole", kao i Ivan Perišić za Inter, dok je Marcelo Brozović ostao na klupi.

U prvom susretu 20. kola Talijanske lige nogometaši Chieva i Udinesea su u Veroni igrali bez pobjednika 1-1.

Chievo je poveo golom Srbina Ivana Radovanovića u 9. minuti, a u 41. minuti je drugi Srbin u domaćem sastavu NikolaTomović pogodio vlastitu mrežu. StipePerica je ušao u igru za Udinese u 76. minuti, dok je AndrijaBalić ostao na klupi.

Udinese je sedmi s 28 bodova, a Chievo 13. s 22. Vodi Napoli (48) ispred Juventusa (47), a večeras igraju još Fiorentina i Inter.