INTER PREOKRETOM U ZADNJIH PET MINUTA DO VAŽNE POBJEDE: / Nerazzuri bez Brozovića zadržali korak za vodećim dvojcem

Odlučujući gol postigao je Alessandro Bastoni u 86. minuti

28.6.2020.
23:57

U posljednjem susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na gostovanju pobijedio Parmu sa 2-1 okrenuvši rezultat u posljednjih pet minuta utakmice.

VAŽNE POBJEDE NAPOLIJA I ATALANTE U BORBI ZA LIGU PRVAKA: /

Jurićeva Verona prosula veliku prednost

Parma je imala vodstvo i niz sjajnih prilika, no sve je uprskala u zadnjih pet minuta susreta.

Parma vodila od 15. do 83. minute

Gervinho je u 15. minuti zabio za 1-0, a Parma je potom imala još nekoliko fantastičnih prilika. Međutim, nije to bila večer danskog napadača Andreasa Corneliusa koji je promašio tri zicera. Najbolju priliku imao je u 29. minuti kada je izašao sam ispred Samira Handanoviča, ali je prebacio cijeli gol.

Inter je izjednačio u 83. minuti preko Stefana de Vrija, a samo minutu kasnije domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Juraj Kucka. Gosti su igrača više iskoristili u 86. minuti, kada je Alessandro Bastoni zabio za pobjedu Intera. Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović nije nastupio zbog ozljede.