Inter grabi prema Europi

9.4.2011.
0:48

Nije sve išlo glatko za zaprešićku momčad. Gosti sa Šubićevca prvi su stigli do prednosti golom Bačelić-Grgića u 28. minuti, no već do poluvremena Inter je preokrenuo rezultat u svoju korist. Pogotke za domaćine postigli su Ante Budimir (37) i Josip Barišić (43).

Utakmica je prelomljena nakon sat vremena igre kada je Aleksandar Trajkovski donio Zaprešićanima prednost od 3:1, a Šibenčani su svaku nadu u eventualni 'čudesni' preokret izgubili u 87. minuti kada je 'pocrvenio' Ivan Božić. Ipak u sudačkoj nadoknadi poraz gostiju je ublažio Dražen Jelić.

Novom trijumfom, trećim u proljetnom dijelu sezone, Inter je skočio na treće mjesto ljestvice HNL-a koja jamči igranje u Europi sljedeće sezone, dok su Šibenčani trenutno na 12. poziciji, malo iznad zone ispadanja.