ŠTO SE DOGAĐA S INTEROM? / Nerazzurre trese ogromna kriza, izgubili su treći put zaredom: Brozović zamijenjen pred kraj utakmice

Inter je nakon novog poraza ostao na trećem mjestu ljestvice Serie A

1.4.2023.
21:33

Talijanski nogometni doprvak Inter iz Milana pretrpio je treći uzastopni poraz u Serie A izgubivši na svom terenu od Fiorentine sa 0-1 (0-0) u susretu 28. kola.

'BOMBA' S APENINA /

Događa se ono što je bilo donedavno nezamislivo, Marcelo Brozović odlazi iz Intera: 'Hrvat je postao problem'

Jedini pogodak postigao je Giacomo Bonaventura u 53. minuti kada je najbrže reagirao na odbijenu loptu nakon što je Onana obranio udarac Cabrala.

Fiorentini je ovo peta uzastopna prvenstvena pobjeda kojom je skočila na osmo mjesto ljestvice sa 40 bodova, dok je Inter i dalje treći sa 50 bodova.

Marcelo Brozović igrao je za Inter do 78. minute dok je Josip Brekalo ostao na klupi Fiorentine.

Ranije u subotu je Mario Pašalić odigrao je prvo poluvrijeme za Atalantu koja je kao gost svladala posljednji Cremonese sa 3-1 (1-0). Atalantu je u vodstvo doveo De Roon (44) u završnici prvog poluvremena, na 1-1 je iz kaznenog udarca poravnao domaći kapetan Ciofani (56-11m), da bi pobjedu gostima osigurali igrači s klupe Boga (72) i Lookman (90+3) nakon lijepih akcija čitave momčadi. Ovom pobjedom Atalanta je skočila na četvrto mjesto sa 48 bodova, koliko ima i peti Milan, četiri boda više ima drugi Lazio, dva više treći Inter, a jedan manje šesta Roma.

Cremonese je ostalo na dnu sa 13 bodova, dva manje od 19. Sampdorije, a 11 manje od 17. Spezije koja drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak.

Uvjerljivo vodeći je Napoli sa 71 bodom.