INTER BEZ BROZOVIĆA IZBORIO POLUFINALE KUPA: / Badelj i Fiorentina bili na rubu preokreta pa ih Barella srušio sjajnim pogotkom

Inter će u polufinalu igrati protiv Napolija, dok će u drugom polufinalu igrati Milan i Juventus

29.1.2020.
23:32

Nakon Juventusa, Milana i Napolija plasman u polufinale talijanskog nogometnog Kupa izborio je i Inter.

"Nerazzurri" su u posljednjem susretu četvrtfinala na San Siru pobijedio Fiorentinu sa 2:1.

Domaćin je poveo u 44. minuti golom Antonia Candreve, izjednačio je Martin Caceres u 60. minuti nakon ubačaja iz kornera, no samo sedam minuta kasnije Nicolo Barella je lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora doveo Inter u novu prednost.

ISPOD RADARA PROLAZI OSIJEKOV REKORDNI TRANSFER: /

U redove talijanskog velikana odlazi jedan od navećih hrvatskih talenata

Broz out

Marcelo Brozović nije igrao za domaći sastav zbog ozljede, dok je Milan Badelj za Viole igrao do 56. minute.

Inter će u polufinalu igrati protiv Napolija, dok će u drugom polufinalu igrati Milan i Juventus. Prve polufinalne utakmice su 12. veljače, uzvrati su 4. ožujka, a finale je 13. svibnja.

Milan je u utorak izborio polufinale pobijedivši nakon produžetaka Torino sa 4:2, dok su Napoli i Juventus mjesto u polufinalu izborili prošlog tjedna pobjedama protiv Lazia i Rome.