Incident u Bundesligi: Prekinuta utakmica!

U trenucima kada je Schalke imao uvjerljivo vodstvo (2:0) na gostovanju kod St. Paulija, domaćini čak dva igrača manje, dogodio se incident zbog kojeg je glavni sudac odmah prekinuo utakmicu.

2.4.2011.
13:32

Dvoboj 28. kola njemačkog prvenstva između St. Paulija i Schalkea prekinut je u 89. minuti nakon što je pomoćni sudac u leđa pogođen plastičnom čašom punom piva.

U trenutku prekida gosti iz Gelsnekirchena imali su sigurno vodstvo 2:0 golovima Edua (7) i Raula (26), a domaćini čak dvojicu igrača manje na terenu, jer su u razmaku od 68. do 79. minute Jan-Philipp Kalla i Fin Bartels dobili crvene kartone.

"Uvijek je tužno kad se utakmica mora prekinuti, no pomoćnici su i u prvom poluvremenu gađani kovanicama i upaljačima", istaknuo je glavni sudac utakmice Deniz Aytekin.